Komentowana treść: Games TOP10 za marzec
[#1] Re: Games TOP10 za marzec
Głos miesiąca:

*10:* Diablo 2 + Diablo 2 : Dark Of Destruction
*9:* Loki
*8:* Caunter Strike 1.6
*7:* Dogz 6
*6:* Catz 6
*5:* Pokemon
*4:* Star Wars 2:Jedi Academy
*3:* Zelda 2
*2:* Halo 2
*1:* Guild Wars: Eye Of The North

*Sugestia*:
Gry Wymieniłem Od 1 do 10 ale w 38.7% Dałem Dobrze Tutaj Sie Tylko Zgadzają Numery:1,2,3,10!

Zachowana pisownia oryginalna
[#2] Re: Games TOP10 za marzec

@mailman, post #1

A ja się martwiłem, że pokolenie neostrady tylko na lekcjach nie "kuma o co chodzi" w poleceniach, a tu proszę. Wybaczcie mi nieco uszczypliwy komentarz, ale jak ktoś tłumaczy mi skrót ONZ jako Organizacja Niemieckich Zawodów, to trudno jest człowiekowi powstrzymać się od komentarza, tym bardziej, że te "perełki" z listy gier, mogły znaleźć się tutaj dzięki takim właśnie "geniuszom".

Ostatnia edycja: 07.04.08 18:39:52
[#3] Re: Games TOP10 za marzec
[#4] Re: Games TOP10 za marzec

@mailman, post #1

Co to za starocie na tej liście?
Nie znaju...
[#5] Re: Games TOP10 za marzec

@mailman, post #1

Zrozumienie tematu wzorcowe :D :D :D
[#6] Re: Games TOP10 za marzec

@ender, post #2

Teraz można się z nich śmiać, ponabijać się, jest rozrywka...
Ale strach pomyśleć co będzie jak ci geniusze podrosną, szkoły pokończą (jakimś cudem), zaczną pracować, rządzić...
[#7] Re: Games TOP10 za marzec

@MinisterQ, post #6

Wierz mi, że ja płaczę nad swoim losem, właśnie z tego powodu. A jak zaczną budować drogi, mosty, domy itd. ? Szczęście, że stanowią na razie mniejszość. Niestety to może się zmienić na gorsze(jeżeli utrzymie się takie podejście do "wartości wykształcenia" w naszym kraju). Jak to mówią Chińczycy: "zawsze może być gorzej". (Więc w sumie bądźmy optymistami).

Ostatnia edycja: 07.04.08 20:06:54
[#8] Re: Games TOP10 za marzec

@mailman, post #1

Się nie dziwię. Po wpisaniu w google games top10 na stronach polskich ppa na pierwszym miejscu.
[#9] Re: Games TOP10 za marzec

@MinisterQ, post #6

Ta, szkoła średnia to nie problem, wystarczy płacić kasę i być na lekcjach co weekend (z tym byciem to nawet nie wiem do końca, chyba wystarczy co jakiś czas zdawać coś w rodzaju egzaminów).


Ostatnia edycja: 07.04.08 20:24:05
[#10] Re: Games TOP10 za marzec

@Malin, post #9

Niestety masz rację. Wkurza mnie to, ale systemu nie zmienie, a szkoda. Ten stary, któremu ja podlegałem jako uczeń nie był zły. Ten jest tragiczny! Szkoda komentować, bo mi się cisnienie podnosi.
[#11] Re: Games TOP10 za marzec

@mailman, post #1

brawo dla tego kogos za intelgencje...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem